Merhaba; Ben DİNO

Sevgili İnsan,

Bugüne kadar hiç görüşemedik ama birbirimizi çok iyi tanıdığımızı biliyorum. Benim adım Dino. Bercadia Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne gelenlerden adımı duymuş olabilirsin. Yaklaşık 3 yıldır Alışveriş Merkezi’nin ortasında oturup, sizi seyreden bir dostum. Büyük dişlerim, kocaman bir ağzım ve upuzun kuyruğum var. Dinazorların tarihini biliyorsundur. Benim de tarihe tanıklık etmiş bir ailem var.
Alışveriş Merkezi’nin açıldığı günden bu yana hep sizi seyrettim. Sessizce sizi seyrederken çocuklarınız benim varlığımı çoktan farketmiş, her gün fotoğraf çektirmek istemişti. Bana gösterdikleri ilgi ile her geçen gün AVM’ye gelen ziyaretçilerimize daha da bağlandım. Sizi AVM’nin en değerli misafirleri olarak gördüm. Sürekli alışveriş yaptığınıza, arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirdiğinize hatta hüznünüze ve mutluluğunuza şahit oldum. Bu esnada mağazalardaki indirimleri de takip ettim. Yıllardır takip ettiğim, içimde biriktirdiğim indirim günlerini artık sizinle paylaşmaya karar verdim. Bundan sonra indirim reyonlarına gidecek, sizin için keşif yapacağım. Yaptığım keşifleri sosyal medyadan sizlere duyuracağım. Kâh oyun alanına ineceğim kâh yemek katında yemek yiyeceğim. Belki bazen etkinliklere de katılacak, karşınıza çıkacağım.
Kısacası size önümüzdeki günlerde Bercadia AVM’den bolca haber getireceğim. Sizi seviyor, keyifli alışverişler diliyorum.

DİNO
TOP